H'A KIDS CLUB
WhatsApp ile mesaj gönderin

Müşteri Destek Hattı : +905535049887

0

Hakkımızda

HBA TEKSTİL olarak ticari hayatımıza 2003 yılında İstanbul’un Merter semtinde 30 m2 lik mağazada toptan alım ve satım ile başladık.

Kuruluşundan bugüne, büyük yol kat ederek 2010 yılı itibariyle My Kids&Baby markasına dönüşen firmamız, bugün İstanbul Merter’de, 550 m2 satış alanı, 1000 m2 kapalı alanda tasarım, planlama, üretim ve lojistik faaliyetlerini, yurtiçi ve yurtdışı toptan satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

My Kids&Baby, 2012 yılında toptan ağını genişleterek yurtiçinde 81 ile ve yurtdışında 52 ülkeye sattığı ürünlerini her yıl 1.5 milyondan fazla çocukla buluşturmaktadır.

Firmamız 2016 yılında patentini aldığı H’A by Hilal Akıncı ismi ile ticari hayatına devam etmektedir.

 H'A KIDS CLUB 2020 yılında toptan satışın yanısıra, perakende satışa da başlamıştır.

 

VİZYON

 

Firmamız, yurtiçinde 81 ilde her ilçede ve yurtdışında ihracat yaptığımız ve yapmayı hedeflediğimiz ülkelerde kararlı ve sağlam adımlarla adımızı duyurmayı ve kalitemizden ödün vermeyerek dünya çapında kendi sektöründe bir lider olmayı hedeflemektedir.

 

MİSYON

 

Müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde analiz etmekle beraber beklenenin üstünde ayrıcalıklı bir hizmet sunarak güvenilir ve üstün kalitede hizmet veren, müşterilerini gözetip onların görüş ve önerilerine değer veren bir kuruluş olmak.

 

Firmamız, H’A Kids Club olarak başta Arap ülkeleri ve Orta Asya olmak üzere Avrupa ve Amerika’da da hizmet göstermektedir. İhracat yaptığımız başlıca ülkeler;

 

Amerika, Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Fas, Filistin, Fransa, Güney Afrika, Irak, İngiltere, İran, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Moldova, Nijer, Nijerya, Özbekistan, Rusya, Senegal, Sırbistan, Suudi Arabistan, Tunus, Ukrayna, Yunanistan

 

HİLAL AKINCI E-BÜLTEN

Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize üye olun!

Rapid SSL, Visa, Mastercard, Havale ve EFT ile ödeme

© 2018 H'A KIDS CLUB. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı Çık